image Fatih Dönmez
19 Mayıs coşkusu evlere sığmadı

Yazı Tarihi : 20.05.2020
 E-Mail :

 

Mersin’de kutlanan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor bayramı coşkuyla kutlandı. Birçok kişinin evlerinden 19.19’da İstiklal Marşı okuyarak kutladığı 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı, belediyeler ve polis ekiplerinin de desteği coşkulu kutlamalara sahne oldu. Kentin bazı bölgelerinde meşalelerle kutlamalar olurken bazı bölgesinde de denizde havai fişeklerle kutlama gerçekleşti. Ama bunların en etkileyici olanı ise polis ekiplerinin gerçekleştirdiği kortejdi.

 

Mersin’e yakışır bir kutlama yaptığımızı söyleyebilirim. Mevcut koronavirüs şartlarında mesafe, maske ve temizlik kurallarına uyarak ancak bu kadar coşkulu olunabilirdi. Kent olarak birliğimizi ve beraberliğimizi artıracak her türlü oluşumda başarıyla yer alıyoruz. İşte milli bayramlarda bunlardan biri. O yüzden çok şanslı olduğumuzu söyleyebilirim. Mersin’in bu birlik ve beraberliğini bozmadan ilerleyen süreci çok daha güzel bir şekilde atlatacağına eminim…

 

 


  YORUM YAZ
 
Adınız Soyadınız
 
Yorumunuz
 
 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Hakimiyet Gazetesi Mersin | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. mersinhakimiyet.net © Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA