image Fatih Dönmez
TEBRİKLER ŞAHİN YILDIRIM

Yazı Tarihi : 1.04.2021
 E-Mail :

 

Dijital çağın avantajları ile birlikte sosyal medyada fenomen olmak ve youtuber olmak için her gün binlerce kişi içerik üretiyor ve bu videoları kendi hesaplarında paylaşıyor... Kimisi videom çok izlensin diye milyon dolarlık arabaları parçalıyor, kimisi olur olmadık işlerle başına bela alıyor... Kimisi de gerçekten başarı hikayeleri ile bizi bambaşka duygulara sürükleyerek, hayatın içinden estantenelerle bizlere büyük şeyler öğreterek yoluna devam ediyor...

 

Evet bu ismi hemen hemen Mersin’de herkes tanır... Mezitli Belediyesi Basın Yayın Müdürü Şahin Yıldırım... Kurduğu YouTube kanalı ile kısa süre içerisinde binlerce kişiye videolarını izletmeyi başardı. Hayatın içinden gerçek hikayelerle, başarı öyküleriyle ayrım yapmadan her kesimden insanın hayatını ele aldığı ‘bi insan’ isimli YouTube kanalı ile başarıdan başarıya koşan Şahin Yıldırım, Mersin’de yaptığı bu işle birlikte birçok insanın takdirini topladı.

 

Üzülerek izlediğimiz hikayelerde oldu, sevindiğimiz ve gurur duyduğumuz hikayeler de oldu Şahin’in kanalında. Ama hepsinin bir hikayesi vardı... Tabi böyle bir iş için sadece insanın bir hikayesi olması yetmiyor... Ekip ve ekipman da büyük önem taşıyor. Kurduğu sistemle de bunu büyük bir başarıyla TRT belgeselleri tadında iş çıkartan Şahin Yıldırım’ın Türkiye’nin en önemli belgesel tadında içerik üreten kanal olmasını merakla bekliyorum. Tebrikler Şahin Yıldırım...


  YORUM YAZ
 
Adınız Soyadınız
 
Yorumunuz
 
 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Hakimiyet Gazetesi Mersin | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. mersinhakimiyet.net © Copyright 2021 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA