Başkan Sekmen adım adım ilçeleri geziyor
Tarih: 23 Mayıs 2023 Salı 14:44


Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in ilçelere yönelik İstişare Buluşmaları devam ediyor.

  Başkan Mehmet Sekmen, AK Parti Erzurum Milletvekilleri Mehmet Emin Öz ve Fatma Öncü ile birlikte Olur, Oltu, İspir, Aşkale ve Pazaryolu ilçelerine adeta çıkarma yaptı. Beş ilçenin tüm muhtarlarıyla buluşan Başkan Sekmen, 28 Mayıs’ta yapılacak ikinci tur için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a güçlü destek istedi. 
  Başkan Sekmen, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede, “Olur, Oltu, İspir, Aşkale ve Pazaryolu ilçelerimizde görev yapan muhtarlarımızla buluştuk. ‘İstişare Buluşmaları’ adını verdiğimiz toplantılarımız da ilçelerimizin istek ve taleplerini de tek tek not ettik” dedi. Başkan Mehmet Sekmen, il genelinde herkesin 28 Mayıs’ı büyük bir heyecanla beklediğini vurguladı. “Kent merkezinde olduğu gibi ilçelerimiz de sabırsızlıkla sandığı bekliyor” diyen Başkan Sekmen, şöyle devam etti: “İlçelerimiz de Devlet Başkanımızın Büyük Türkiye Zaferi için sandığı heyecanla bekliyor. ‘Türkiye Yüzyılı’ hedefimizi ilçelerimizle, kadim kent Erzurum'umuzla, ülkemizdeki 85 milyon insanımızla Dünya Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Başkanlığında inşallah hep birlikte inşa edeceğiz. Erzurum; sandığa, 28 Mayıs'a adeta odaklanmış durumda... ‘Sıkılmadık el, çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayana’ dek dünden daha çok çalışmaya devam edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde 28 Mayıs'ta elde edeceğimiz ‘Büyük Türkiye Zaferi’miz Dünya Siyaset Tarihi'ne altın harflerle yazılacak inşallah...” 
IHA                                      


Etiket: erzurum, mehmetsekmen, buluşma, konuşma


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
 
  BASIN İLAN
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. mersinhakimiyet.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. mersinhakimiyet.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA