MTOSB Başkanlık Seçimini Sabri Tekli Kazandı
Tarih: 25 Mayıs 2023 Perşembe 16:57


Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli, başkanlık seçimini kazandı.

Haber-Şirin Alp

Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli, yapılan seçimlerde güven tazeledi. 25 Mayıs'ta gerçekleştirilen seçimlerde Sabri Tekli ile Gökmen Akyürek yarıştı. 8 sanayicinin katılmadığı seçimlerde, elde edilen ilk bilgilere göre 212 oy kullanıldı. Oyların 2'si geçersiz sayılırken, 2 tane de boş oy kullanıldı. Geçerli sayılan 208 oyun 112'sinde sanayicinin tercihi Sabri Tekli oldu. Gökmen Akyürek ise 86 oy aldı. Seçimi, MTOSB Müteşebbis Heyeti Başkanı ve Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan ile Müteşebbis Heyeti Üyeleri, Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan, MESİAD Başkanı Hasan Engin de seçimi takip etti. Seçimde sanayicilerden bir kez daha destek gören Sabri Tekli, "Sanayicilerimizin takdirleriyle, sanayicilerimizden aldığımız güçle, sanayicilerimiz ile birlikte daha gidecek çok yolumuz, yapacak çok işimiz var. Tüm sanayicilerimize teşekkür ederim" açıklamasına yer verdi.


Etiket: mtosb, başkanlık, seçim, sabritekli


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. mersinhakimiyet.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. mersinhakimiyet.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA