Başkan Altunok, Çalışmaları Yerinde İnceledi
Tarih: 25 Mayıs 2023 Perşembe 17:06


Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, belediye tarafından ilçe merkezi ve mahallelerde devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Haber-Kadri Duman

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok,  hizmet alanlarımızı her geçen gün genişlettiğini söyleyerek; "Her yaşta Silifkeli hemşehrimize ulaşmak ve onlara belediye olarak hizmet etme gayreti içerisindeyiz. Amacımız, rutin görevlerimizin dışında ilçe merkezi ve kırsal mahalle demeden çalışmalarımızı planlanan doğrultuda sürdürüyoruz. Zaman içerisinde imkanlar elverdiğince her mahallemize hizmetlerimizi götürmeye devam edeceğiz. Ekiplerimiz temizlik çalışmalarının aynı sıra Bucaklı mahallesi eyceli köprüsü yapımı, Camikebir mahallesi tarihi Sami Göksu evi restorasyonu, Atakent mahallesi kapızlı Atapark projesi, Saray mahallesi şemsiyeli sokak projesi, Taşucu mahallesi sahil düzenleme projesi, asfaltlama ve yeni yolların açılması ile ilgili çalışmalarına da devam etmektedir. Halkımızdan ve mahalle muhtarlarımızdan gelen istek ve talepler doğrultusunda belediyemizin de imkanlarını göz önünde bulundurarak planlı bir şekilde belediye hizmetlerimizi halkımızla buluşturuyoruz. Belediye hizmetlerimizi tüm mahallelerimize ve halkımıza ulaştırma gayreti içerisindeyiz” dedi.


Etiket: sadıkaltunok, çalışma, belediye, inceleme


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
 
  BASIN İLAN
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. mersinhakimiyet.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. mersinhakimiyet.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA